Netflix знизить якість своїх відео на прохання ЄС

Події26 березня 2020

Гігант потокового мовлення Netflix погодився знизити якість своїх відеороликів для країн Євросоюзу, щоб допомогти зменшити перевантаження в Інтернеті.
"Після дискусій між єврокомісаром з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретоном і генеральним директором Netflix Рідом Гастінгсом - і з урахуванням надзвичайних проблем, викликаних коронавірусом, - Netflix вирішила почати знижувати швидкість передачі даних у всіх наших потоках в Європі протягом 30 днів", - заявила компанія.
Інтернет-активність у всій Європі різко зросла, оскільки уряди закривають громадян на карантин, а людей намагаються максимально переводити на віддалену роботу, щоб приборкати поширення коронавірусу.
"За нашими оцінками, це скоротить трафік Netflix в європейських мережах приблизно на 25 відсотків, але ми забезпечимо якісний сервіс для наших користувачів", - додала компанія.
Бретон привітав таке рішення з боку Netflix. "Пан Гастінгс продемонстрував сильне почуття відповідальності і солідарності. Ми будемо підтримувати тісний зв'язок, щоб разом стежити за розвитком ситуації", - сказав він.