В Рівному запустили мережу обміну трафіком RV-IX

Події20 березня 2022

Точка обміну Інтернет-трафіком (англ. Internet Exchange Point, IX, IXP) — мережева інфраструктура, призначена для оперативної організації з'єднань і міжоператорського обміну IP-трафіком (пірингу) між незалежними мережами в Інтернет. Підключення до точки обміну Інтернет-трафіком дозволяє встановлювати пірінгову взаємодію між учасниками зменшити витрати і збільшити оперативність і вартість організації попарних фізичних стиків.

Підвищуйте відмовостійкість своєї мережі з RV-IX

Відмовостійкість мережі для оператора (провайдера) — це вже не конкурентна перевага, а запорука виживання в умовах сучасного висококонкурентного ринку телекомунікацій. Тому RV-IX пропонує та рекомендує всім своїм Учасникам підключатися в обох точках присутності нашого мережевого обладнання, а саме в датацентрі DC Campus та DC Giganet. Мережа RV-IX, організована між двома цими майданчиками, побудована за відмовостійкою топологією.

Підключення до надійної піринговой платформи — це незамінний елемент стабільності вашої мережі.

  1. Реальна відмовостійкість. Повноцінний резерв ваших підключень
  2. Економія на кросуваннях
  3. Оптимізація витрати на IP-транзит
  4. Оптимізація витрат на розгортання нових вузлів
  5. Покращення міжнародної та локальної зв'язності
  6. Збільшення трафіку за рахунок покращення зв'язності
  7. Покращення безпеки мереж за рахунок передачі трафіку в контрольованому середовищі та за рахунок дотримання правил безпечної маршрутизації
  8. Хостинг CDN-нод та серверів провайдерів в DC Campus